ilahi dinle

 1. Rabia

  Abdurrahman Önül - Bilal-i Habeşi İlahisi

  Abdurrahman Önül'ün, Bilal-i Habeşi için seslendirmiş olduğu eseri dinlemeniz için paylaşımda bulundum. İlahinin videosunu dinlerken Müslümanlığın ne kadar zorluklar altında bize armağan edildiği anlatılıyor. Umarım birçok kişiye iyi gelir.
 2. Rabia

  Sami Yusuf – Ya Rasul Allah (Part I / 2)

  Sami Yusuf'un seslendirmiş olduğu "Ya Rasul Allah" adlı çalışması, 25 Haziran 2016 tarihinde YouTube'da yayınlanmış ve yayınlandığı günden bugüne milyonlarca Müslüman tarafından beğeniyle dinlenmiştir. İşte o harika eser sizlerle. Sami Yusuf – Ya Rasul Allah (Part I) Sami Yusuf – Ya Rasul...
 3. Rabia

  Sami Yusuf - The Teacher | Al Mu’allim (Canlı)

  Sami Yusuf'un sahnede canlı olarak seslendirdiği "The Teacher | Al Mu’allim" adlı tekli çalışması, YouTube'dan sonra ForumBudur sitemizde sizlerle.
 4. Dabatay

  Sami Yusuf - Allahu Allah (Hasbi Rabbi) Canlı Performans

  Sami Yusuf'un, canlı olarak seslendirmiş olduğu "Allahu Allah (Hasbi Rabbi)" adlı tekli çalışması, YouTube'dan sonra ForumBudur sitemizde sizlerin huzurunda. Gerçekten dinlerken etkisinde kalacağınız bir çalışma olmuş diyebilirim. Sami Yusuf - Allahu Allah (Hasbi Rabbi)
 5. Dabatay

  Maher Zain - Baraka Allahu Lakuma (BarakAllah) İlahisi Dinle

  Maher Zain, Trablusşam, Lübnan'da 16 Temmuz 1981 (35 yaşında) yılında doğmuştur. Son yıllarda Müslüman ülkelerinin en çok konuştuğu isimlerden biri olmuş, çıkardığı her ilahi ise YouTube üzerinde dinlenme rekorları kırmıştır. Lübnan kökenli İsveçli Müslüman bir R&B şarkıcısı olan Maher Zain, söz...