duygusal klip

 1. Nehir Demirel

  Tarkan - Beni Çok Sev Şarkısı

  Tarkan'ın, kısa süre önce DMC etiketiyle yayınlanan "10" albümünde yer alan "Beni Çok Sev" isimli tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur'da sizlerle. Bu arada şarkının klibi 16 Aralık 2017 tarihinden "netd" YouTube müzik kanalında paylaşıma sunulmuştur. Altın Kelebek ödüllerinde Megastar...
 2. Mete

  Buray - Sahiden Şarkısı

  Buray'ın, 13 Ekim 2017 tarihinde YouTube'da yayınlanan ve kısa sürede milyon dinleyici sayısına ulaşan "Sahiden" adlı tekli çalışması, video klibiyle sizlerle.
 3. Merve Alter

  Ümit Besen - Kim Dokunduysa Sana Ona Git

  Ümit Besen'in, 31 Ekim 2017 tarihinde DMC etiketiyle yayınlanan "Başka" albümündeki "Kim Dokunduysa Sana Ona Git" isimli eseri, video klibiyle ForumBudur'da sizlerle.
 4. Merve Alter

  Baha - Alışırsın

  Baha'nın, 9 Kasım 2017 tarihinde YouTube'da DMC etiketiyle yayınlanan "Aşk'a Devam" albümündeki "Alışırsın" adlı eseri, video klibiyle ForumBudur'da sizlerle.
 5. Merve Alter

  Ozan Koçer - Eski Sevgilim

  Ozan Koçer'in 14 Mayıs 2014 tarihinde "netd" Youtube müzik kanalında yayınlanan "Eski Sevgilim" tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur'da.
 6. Merve Alter

  Ozan Koçer - Yaktım Gemileri

  Ozan Koçer'in, 11 Ekim 2017 tarihinde Arena Production etiketiyle YouTube'da yayınlanan ve kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenilen "Yaktım Gemileri" adlı tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur'da.
 7. Gizem

  Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim Dinle

  Tan Taşçı'nın 2016 yılından buyana en çok dinlenilen şarkılarından biri de şüphesiz 'Nasıl Seveceğim' adlı eseri olmuştur. Bende gecenin bir vakti öyle dinlemiş olduğum bu harika eseri sizlerle paylaşmak istedim. Eğer duygusal anlamda bir şeyler yaşıyorsanız bu şarkı tam sizlik! :thumbsup: Tan...
 8. Prenses

  Ece Seçkin - Olsun Dinle

  Ece Seçkin'in, DGL & DMC işbirliğiyle yayınlanmış olan "Zamanım Yok" albümünde bulunan "Olsun" isimli eseri, video klibiyle birlikte Forum Budur sitemizde sizlerle! Ece Seçkin - Olsun Şarkısı Dinle (Orjinal Klip)
 9. Nurten Aydın

  İlyas Yalçıntaş - Bu Nasıl Veda Dinle

  Baktım herkes müzik bölümünde beğenerek dinlemiş olduğu şarkıların paylaşımını yapıyor. Bende eksik kalmayayım dedim ve İlyas Yalçıntaş'ın müzik piyasasına çıkarmış olduğu yeni albümündeki "Bu Nasıl Veda" şarkısını sizlerle paylaşmak istedim. Paylaştığım bu şarkı duygusal ve slow müzik seven...
 10. Canan

  Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk Dinle

  Şarkıyı dinlerken, klibini izlerken kendimden geçtiğim doğrudur. Çünkü o kadar güzel sözlere sahip beste yapmış ki, insan dinlerken hüzünlenmemesi elde değil. Hele şarkısına çekmiş olduğu klibe ne demeli? Bence Oğuzhan Koç durdu durdu turnayı yine gözünden vurdu diyebilirim. Uzun zamandır albüm...