berkay

 1. Bedri Tahtacı

  Berkay - Terketmek Ne Kadar Kolay

  Berkay'ın, 24 Mart 2016 tarihinde YouTube'da yayınlanan "Terketmek Ne Kadar Kolay" adlı seslenmiş olduğu tekli parça, resmi ses kaydı ile ForumBudur'da sizlerle.
 2. Bedri Tahtacı

  Berkay - Yorgun Yıllarım

  Berkay'ın, Arabest adlı yeni albümünde yer alan ve 24 Mart 2016 tarihinde YouTube'da yayınlanan "Yorgun Yıllarım" adlı tekli çalışması, official audio videosuyla ForumBudur'da.
 3. M

  Berkay - Ben Yaşarım

  Berkay'ın seslendirdiği, 22 Aralık 2017 tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle YouTube'da yayımlanan ''Ben Yaşarım'' adlı tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur'da.
 4. Nurten Aydın

  Berkay - Ey Aşk Dinle

  Berkay'ın kısa süre önce seslendirdiği, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan ''Ey Aşk'' isimli şarkı Avrupa Müzik resmi Youtube kanalında paylaşılmıştır. Söz - Müzik: Sinan Akçıl Düzenleme: Çağrı Telkıvıran Berkay - Ey Aşk Şarkısı
 5. Nurten Aydın

  Toprak ft. Berkay - Sana Dönmeyeceğim Dinle

  Kemal Aslan Müzik Yapımı olan bu şarkı tüm forum dostlarına ve geri dönmek istemeyenlere gelsin. :unsure: Toprak ve Berkay gerçekten parçayı çok güzel yorumlamışlar, kısa sürede yerli hit müzik listelerinde ilk sırayı zorlayacaklar gibime geliyor... Bu arada şuan dinlediğiniz şarkı 30 Mart 2017...