ayrılık şarkısı

 1. Barlas

  Sancak - Gün Olur Beni Unutursan

  Sancak’ın, YouTube’da 2016 yılında yayımlanan “Gün Olur Beni Unutursan” adlı tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur’da.
 2. Rabia

  Kibariye - Sil Baştan

  Kibariye'nin 13 Şubat 2014 tarihinde "MuzikPlay" YouTube müzik kanalında yayımlanan "Sil Baştan" adlı tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur'da.
 3. Rabia

  Özcan Deniz - Dön Desem

  Özcan Deniz'in yıllar önce seslendirmiş olduğu "Dön Desem" adlı şarkısı, video klibiyle ForumBudur'da sizlerle.
 4. Rabia

  İsmail YK - Sen Olacaktın Şarkısı

  Söz ve müzikleri kendisine ait olan İsmail YK, yine durdu durdu turnayı gözünden vuracak bir albüm çalışmasının altına imzasını attı. Müzik piyasasına kazandırdığı "80 80 160" albümünde yer alan "Sen Olacaktın" adlı tekli çalışması, ForumBudur'da sizlerle.
 5. Rabia

  İsmail YK - Nerdesin

  İsmail YK'nın yıllar önce seslendirmiş olduğu ve müzik piyasasına ilk çıkardığı albümünde yerini alan "Nerdesin" adlı şarkısı, video klibiyle uzun aradan sonra ForumBudur'da sizlerle.
 6. Rabia

  Yurtseven Kardeşler - Ölmek Vardır Dönmek Yoktur

  Yurtseven Kardeşler'in 3 Ocak 2014 tarihinde "MuzikPlay" YouTube kanalında yayımlanan "Ölmek Vardır Dönmek Yoktur" adlı tekli çalışmasıi video klibiyle ForumBudur'da sizlerle.
 7. Rabia

  Yaşar İpek - Yalnız Kalacaksın

  Yaşar İpek'in 2 Mayıs 2017 tarihinde YouTube'da "PDND Müzik" kanalında yayımlanan "Yalnız Kalacaksın" adlı tekli çalışması, video klibiyle ForumBudur'da sizlerle.
 8. Rabia

  Yıldız Tilbe - Sevemedim Ayrılığı

  Yıldız Tilbe'nin 3 Ocak 2014 tarihinde "MuzikPLay" YouTube kanalında yayımlanan "Sevemedim Ayrılığı" adlı şarkısı, video klibiyle ForumBudur'da.
 9. Gözde

  Selçuk Balcı - Ayrılamam Şarkısı

  Eminim bir çoğumuz Selçuk Balcı'yı yıllar önce bu şarkısını dinleyerek tanımıştır. 12 Eyl 2017 tarihinde YouTube'da yayınlanan "Ayrılamam" şarkısı, gerçekten dinleyen herkesin beğenisini kazanmış durumda. Eminim sizlerde bu şarkısını dinledikten sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız...
 10. Sena

  Tuğçe Haşimoğlu - Ayrılık Şarkısı Dinle

  Genç yetenek Tuğçe Haşimoğlu'nun, İda & Seyhan Müzik etiketiyle 19 Ocak 2016 tarihinde YouTube kanalında yayınlanan "Ayırlık Şarkısı" albümünde yer alan "Ayırlık Şarkısı" isimli tekli çalışması, video klibiyle sizlerin huzurunda! Tuğçe Haşimoğlu - Ayrılık Şarkısı Dinle
 11. Suzan Demir

  DAĞ II Müzikleri: AYRILIK - Selda Bağcan

  Geçenlerde arkadaşlarla sinemaya DAĞ II filmini izlemeye gittik. Film içinde çalan bir çok şarkı gerçekten dinlemeye değerdi. Bende o şarkılardan birini forum dostlarıyla paylaşmak istiyorum. Evet, değerli sanatçımız Selda Bağcan'ın Ayrılık adlı bestesi sizlerle... Selda Bağcan - Ayrılık...
 12. Canan

  Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk Dinle

  Şarkıyı dinlerken, klibini izlerken kendimden geçtiğim doğrudur. Çünkü o kadar güzel sözlere sahip beste yapmış ki, insan dinlerken hüzünlenmemesi elde değil. Hele şarkısına çekmiş olduğu klibe ne demeli? Bence Oğuzhan Koç durdu durdu turnayı yine gözünden vurdu diyebilirim. Uzun zamandır albüm...